- COUGAR GAMING

Цена
€59 77 / 116 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Охладителна система - тип | Liquid Cooling Radiator |
| Вентилатори-брой | 2 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Височина на радиатора | 121 мм |
| Ширина на радиатор | 272 мм |
| Съвместими устройства | CPU |
| Охладителна система - характеристики | Алуминий PWM Control RGB LED |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Външен цвят | Бял |
| Номинална Скорост | 2500 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.2 CFM |
| Номинална скорост мин | 700 RPM |
| Номинален Ток | 0.56 A |
| Типично ниво на шум при работа | 38 dB |
| Waterblock Depth | 70 |
| Waterblock Height | 70 |
| Waterblock Width | 59 |
| Pump Speed | 2700 |
| Номинална Мощност | 6.72 W |
| Rated Voltage Support | 5 V ~ 12 V |
| Вградени устройства | LCD display |
| Waterblock Material | Copper |
| Тегло | 1.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA1366 |
| Поддържани сокети | AM3 |
| Поддържани сокети | AM2 |
| Поддържани сокети | FM2 |
| Поддържани сокети | FM1 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| RGB подсветка | ARGB |
| LCD/дисплей | Да |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа (RPM) | 2700 RPM |
| Тегло | 1.80кг |
COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO Течно Охлаждане - Бяло
Насладете се на превъзходно охлаждане и мониторинг на системата в реално време с COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO Течно Охлаждане. Проектирано за ентусиасти и геймъри, това всичко-в-едно решение съчетава ефективно разсейване на топлината със зашеметяващо ARGB осветление и функционален 1.9-инчов цифров дисплей.
Поддържайте ниски температури на процесора си, като същевременно добавяте персонализиран стил към вашата конфигурация, всичко това с широка съвместимост с най-новите сокети на Intel и AMD.
Ключови Предимства
- 1.9-инчов Цифров Дисплей — Наблюдавайте критични системни показатели като температура на процесора, обороти на вентилатора и TDP на процесора в реално време директно върху помпата.
- Ефективна Охладителна Производителност — Разполага с 240мм алуминиев радиатор с уникално контурирани UTTERIGHT перки, които увеличават повърхността за пренос на топлина за превъзходна термична ефективност.
- Живо ARGB Осветление — Два Unity 240 ARGB PWM вентилатора осигуряват брилянтни, персонализируеми светлинни ефекти, подобрявайки естетиката на вашия компютър.
- Опростен Монтаж — Вентилаторите с единична рамка PWM опростяват настройката на няколко вентилатора, осигурявайки прецизен контрол на скоростта и почти безшумна работа.
- Широка Съвместимост със Сокети — Поддържа широк спектър от процесорни сокети на Intel (LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366) и AMD (AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1).
- Въртяща се Глава на Помпата — Регулирайте главата на помпата на 360° за перфектно подравняване на дисплея във всяка ориентация на системата.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AiO Течно Охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Материал на радиатора | Алуминиева сплав |
| Модел на вентилатор | Unity 240 ARGB (Бял) |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размери на вентилатор | 243.6 x 125 x 25 mm |
| Скорост на вентилатор | 700-2500 RPM ±10% |
| Макс. въздушен поток | 78.2 CFM |
| Макс. статично налягане | 5.4 mmH2O |
| Ниво на шум | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа | 2700 ± 10% RPM |
| Материал на студената плоча | Мед |
| Размери на воден блок | φ70 x 59mm |
| Дължина на тръбите | 390 ± 5mm |
| Тип дисплей | 1.9-инчов Цифров Дисплей |
| RGB Подсветка | ARGB |
| Поддържани Intel сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366 |
| Поддържани AMD сокети | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
Какво има в кутията
- COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO Течно Охлаждане - Бяло
- Unity 240 ARGB Вентилатори (2бр.)
- Монтажни аксесоари
- Термо паста
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







